09.06.2020

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY I ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY CHODEL

Gminny Ośrodek Kultury w Chodlu zaprasza mieszkańców Gminy do udziału

w bezpłatnych zajęciach i warsztatach artystycznych które bedą realizowane

w terminie od 1 lipca do 15 grudnia 2020 roku w ramach projektu

pt. " Edukacja kulturalna w gminie Chodel współfinansowanego ze środków Ministerswa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Edukacja kulturalna

SPOTKANIE OPŁATKOWE
05.01.2020

SPOTKANIE OPŁATKOWE 2020 - GRANICE

W TYM ROKU GMINNE SPOTKANIE OPŁATKOWE ODBYŁO SIĘ W REMIZIE OSP GRANICE.  W PROGRAMIE ARTYSTYCZNYM BRAŁY UDZIAŁ DZIECI  I MŁODZIEŻ UCZĘSZCZAJĄCA NA ZAJĘCIA DO GOK CHODEL , KAPELA CHODELAKI ORAZ ZESPÓŁ ŚPIEWACZY Z DZIENNEGO DOMU SENIORA .

NARODOWE CZYTANIE
12.09.2006

CZYTAMY POLSKIE NOWELE - NARODOWE CZYTANIE

"CZYTAMY POLSKIE NOWELE" KONTYNUACJA VIII NARODOWEGO CZYTANIA 2019 - BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CHODLU ORAZ WYSTĘP ZESPOŁU ŚPIEWACZEGO Z DZIENNEGO DOMU SENIORA PLUS

DOŻYNKI GMINNE 2019

DOŻYNKI 2019

W TYM ROKU GOŻYNKI GMINNE ODBYŁY SIĘ NA PLACU OLSZYNA W CHODLU. JAK WIDZĆ FREKFENCJA I POGODA DOPISAŁY.

80 TA ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ
01.09.2019

OBCHODY 80-TEJ ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ

W TYM ROKU 80 -TĄ ROCZNICĘ WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ OBCHODLILIŚMY POD POMNIKIEM POLEGŁYCH W CHODLU. W PROGRAMIE UROCZYSTOŚCI PAŃSTWOWEJ OPRÓCZ PRZEMÓWIEŃ ZAPROSZONYCH GOŚCI ODBYŁ SIĘ RÓWNIESZ PROGRAM ARTYSTYCZNY PRZYGOTOWANY PRZEZ DZIECI  I MŁODZIEŻ UCZĘSZCZAJĄCĄ NA ZAJĘCIA DO GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W CHODLU - WSPÓLNY ŚPIEW PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH.

XXI BIEGI PRZEŁAJOWE

XXI BIEGI PRZEŁAJOWE - CHODEL

JAK CO ROKU DO CHODLA PRZYBYŁY OSOBY UPRAWIAJĄCE SPORTY BIEGOWE -  NAD ZALEWEM W CHODLU

MAŁY GMINNY KONKURS RECYTATORSKI
07.05.2019

KONKURS RECYTATORSKI

JAK CO ROKU W BUDYNKU GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W CHODLU ODBYŁ SIĘ  XXXVIII MAŁY KONKURS RECYTATORSKI . OSOBY KTÓRE ZAJĘŁY CZOŁOWE MIEJSCA REPREZENTOWAŁY NASZĄ GMINĘ W OPOLU LUBELSKIM W POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM.

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ

Finał konkursu na najładniejszą palmę wielkanocną( BIBLIOTEKA PUBLICZNA W CHODLU)

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY I ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY CHODEL

Spotkanie z Panem Kpt. Wiesławem Mazurkiewiczem ps. BYSTRY

W dniu 13 Marca gościliśmy w Gminnym O srodku Kultury Pana Kpt. Wiesława Mazurkiewicza ps. BYSTRY

X TURNIEJ Z CYKLU GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 2019 O PUCHAR WÓJTA GMINY CHODEL
30.01.2019

X Turniej Z CYKLU GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 2019 O PUCHAR WÓJTA GMINY CHODEL

Dnia 27 stycznia 2019r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Chodlu odbył się turniej szachowy w którym brało udział 90 osób .W klasyfikacji ogólnej pierwsze miejsce zdobył Bogdanov Egor z Ukrainy

SPOTKANIE NOWOROCZNE
06.01.2019

SPOTKANIE NOWOROCZNE

6 stycznia 2019r. w budynku remizy OSP Chodel odbyło się Spotkanie Noworoczne.Program artystyczny przygotowany był przez GOK Chodel oraz Szkołę Podstawową w Granicach.

TURNIEJ WIEDZY O ZIEMI CHODELSKIEJ
22.01.2019

Turniej wiedzy o ziemi chodelskiej

22 Stycznia 2019r. odbył się już 20 - sty Turniej wiedzy o ziemi chodelskiej o puchar Przewodniczącego Rady Gminy. W tym roku pierwsze miejsce zdobyła Szkola Podstawowa w Chodlu ( trzeci raz z rzędu )

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Turniej tenisa stołowego

W dniu 6.02.2018 r. o godzinie 14.00  w Gminnym Ośrodku Kultury w Chodlu odbył się turniej tenisa stołowego

turniej piłki nożnej
31.01.2018

Turniej piłki nożnej

Dnia 31.01.2018 r.  o godzinie 14.00 w sali gimnastycznej w Chodlu odbył się feryjny Turniej Piłki Nożnej

Mieszkańcy Chodla na starych fotografiach
31.01.2018

WYSTAWA STARYCH ZDJĘĆ

Planujemy wystawę  zdjęć mieszkańców Chodla na starych fotografiach

DYSKOTEKA
30.01.2018

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA 2018

W dniu 30 stycznia 2018 r. W Gminnym Ośrodku Kultury w Chodlu odbyła się dyskoteka dla dzieci uczęszczających na zajęcia do GOK

18.01.2018

Remont GOK

W 2017 roku Gminny Ośrodek Kultury w Chodlu otrzymał dofinansowanie na remont budynku i wyposażenie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem zadania „Stworzenie warunków umożliwiających dalsze funkcjonowanie samorządowej instytucji kultury z terenu Gminy Chodel.” była poprawa stanu technicznego i estetycznego oraz jakości użytkowania budynku stanowiącego siedzibę Gminnego Ośrodka Kultury w Chodlu, a także zakup wyposażenia niezbędnego do prawidłowej realizacji zadań statutowych instytucji.
W ramach przeprowadzonych prac remontowych wymieniono dach, ocieplono budynek, wykonano elewację oraz poprawiono schody i położono częściowo kostkę brukową wokół budynku. Wewnątrz budynku kompleksowo wyremontowano sale i pomieszczenia gospodarcze. W ramach wyposażenia zakupiono meble, sprzęt muzyczny i multimedialny oraz sztalugi.
W wyniku przeprowadzonej inwestycji wzrosła jakość prowadzonej działalności GOK. Dzięki stworzonym warunkom nastąpi wzrost atrakcyjności i dywersyfikacji oferty kulturalnej, co przyczyni się do wzrostu aktywnego udziału społeczeństwa w kulturze.

06.01.2018

GMINNE SPOTKANIE OPŁATKOWE